7 październik 2021

Groził nożem szwagrowi. Teraz odpowie za to przed sądem.

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o groźby karalne. Mężczyzna groził nożem podczas awantury domowej swojemu szwagrowi. Był on nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 2 promile. Teraz mężczyzna za popełniony czyn odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 59-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o groźby karalne.

3 października br. około godziny 16.00 policjanci pojechali na zgłoszenie do jednego z mieszkań na terenie powiatu karkonoskiego, z którego wynikało, że nietrzeźwy mężczyzna nożem grozi innemu mężczyźnie.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że pomiędzy pokrzywdzonym a zatrzymanym podczas imprezy doszło do awantury, w wyniku której ten wyjął nóż i groził mu pozbawieniem życia.

Pokrzywdzony w obawie o własne życie i zdrowie o zdarzeniu powiadomił policję. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na zgłoszenie zatrzymali 59-latka. Mężczyzna był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 2 promile.

59-latek trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia o dalszych czynności. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
dolnośląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Jeleniej Górze

kiedy
2021-12-17 19:00
miejsce
Jeleniogórskie Centrum Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-01-14 18:00
miejsce
Jeleniogórskie Centrum Kultury,...
wstęp biletowany