8 październik 2021

Nie chciał oddać skradzionego towaru –został zatrzymany przez policjantów.

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Zatrzymany w jednym z dyskontów spożywczych ukradł artykuły spożywcze, a następnie nie chciał ich oddać. W celu utrzymania łupu poszarpał się z pracownikiem ochrony, porzucił towar i uciekł. Dodatkowo mężczyzna pokrzywdzonemu groził pozbawieniem życia. Teraz za popełniony czyn odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 21-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą.

Jak ustalili funkcjonariusze, do tego zdarzenia doszło 5 października br. w jednym z jeleniogórskich dyskontów spożywczych. Mężczyzna próbował wynieść ze sklepu artykuł spożywcze o wartości 75 zł, za które nie zapłacił. Zauważył to pracownik ochrony i próbował mu towar odebrać. Mężczyzna poszarpał się z nim, a następnie porzucił łup i uciekł. Dodatkowo 21-latek groził pokrzywdzonemu pozbawieniem życia.

Policjanci, którzy wykonywali czynności w tej sprawie na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu, a także na podstawie zebranych informacji wytypowali, a następnie zatrzymali 21-latka jako podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa.

Został on zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za kradzież rozbójniczą grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
dolnośląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Jeleniej Górze

kiedy
2021-12-17 19:00
miejsce
Jeleniogórskie Centrum Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-01-14 18:00
miejsce
Jeleniogórskie Centrum Kultury,...
wstęp biletowany