A kursuje na trasie J. Góra - Sudecka / Cmentarz - Kowary - Podgórze / Pętla
B kursuje na trasie J. Góra - Sudecka / Cmentarz - Kowary - Wolności / Średnie
C kursuje przez Kowary - Wojków
D kursuje na trasie J. Góra - Dworzec Autobusowy - Kowary - Wolności / Średnie